Биржа труда, постановка на учет

Вопрос решён

Привіт, чи буде нараховуватися допомога з перших днів в центрі зайнятості якщо я звільнений за згодою сторін, яка зп буде враховуватися, тільки ставка або весь оклад з бонусами. Так, якщо я військово зобов'язаний, чи загрожує мені армія, як тільки я оформлю посібник !?

ДИВИТИСЯ ПИТАННЯ

Воспользуйтесь Тендером
создание заявки

Создание заявки по удобной для вас цене

В Тендере вы можете указать свою цену на услугу или выбрать из предложенных вариантов наших специалистов. Удобно и доступно.

В консультации принимал участие

юридический ответ
Шарова Ольга Ивановна
Онлайн
Мои консультации — 2148
i
Юридическая помощь, консультация по телефону, консультация в чате, по скайпу, whatsapp/viber, составление документов.

Здравствуйте, Леонид

Доброго дня, Леонід!

Для отримання допомоги по безробіттю Вам необхідно звернутися до центру зайнятості за місцем Вашої реєстрації. Допомога з безробіття призначається на підставі Вашої особистої заяви, довідки про середню заробітну плату (дохід) за останнім місцем служби, трудової книжки, військового квитка, копії цивільно- правового договору та пред’явленням (за наявності) свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, паспорта або іншого документа, що посвідчує особу.

Також до державної служби зайнятості Ви подаете копії відповідних документів (трудової книжки, цивільно- правового договору про виконання робіт (надання послуг), диплома або іншого документа про освіту, довідки ІПН), які зберігаються в їхній особовій справі (абзац 7 п. 3 Порядку реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних).

Військовослужбовці Збройних сил, Державної прикордонної служби, внутрішніх військ, інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України подають довідку (довідки) з військового комісаріату, військової частини або іншого формування, яке виплачує грошове забезпечення, про строки проходження служби, які включаються та (або) прирівнюються до страхового стажу, а також розмір і строки виплати грошового забезпечення відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Якщо Ви звільнилися за згодою сторін, то допомога по безробіттю Вам призначається та виплачується з 8- го дня після Вашої реєстрації в установленому порядку в державній службі зайнятості.

Розмір цієї допомоги визначається у відсотках до Вашої середньої заробітної плати (доходу), визначеної відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 р. №1266, залежно від страхового стажу: до двох років — 50%, від двох до шести років — 55, від шести до 10 — 60, понад 10 років — 70%.

За наданням більш детальнішой інформації Вам краще звернутися до центру зайнятості за місцем Вашого проживання.

2017-08-13 14:10:01
В ответе ошибка?
Ищете ответ на вопрос?
Ответ предоставляется в течение часа

Задайте свой вопрос и получите ответ

Оставьте отзыв о нашем сервисе

Нам важно знать ваше мнение. Оставьте отзыв о нашем сервисе

Ваше имя
Ваш email
Ваш отзыв

Укажите код с картинки

Captcha Image